کلینیک دندانپزشکی زیبایی در کرج

کلینیک دندانپزشکی زیبایی در کرج

لبخند یکی از مهمترین منحنی های زیبایی در بشریت است . لبخند زیبا در چهره بسیار مهم است و دیده شدن تعداد دندان ها در لبخند تعریف خاصی دارد . لبخند زیبا باعث می شود تا به اعتماد به نفس و جذابیت فرد بیافزاید .

از جمله سوالات شایع که اغلب مراجعه کنندگان بیان می کنند، بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی در کرج کدام است ؟، کلینیک دندانپزشکی زیبایی چه ویژگی هایی دارد؟ ، چگونه اطلاعات جامه ای در مورد بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی در کرج به دست آوریم؟، در ادامه به طور جامع در این خصوص بحث خواهیم داشت با ما همراه باشید .

کلینیک دندانپزشکی زیبایی در کرج

کلینیک دندانپزشکی زیبایی در کرج

انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی

بیمار محور بودن کلینیک دندانپزشکی زیبایی

یکی از موضوعاتی که در انتخاب دندانپزشکی زیبایی نقش بسزایی دارد در اولویت قرار دادن خواسته های مراجعه کنندگان است . بدین معنا که کارکنان مجموعه کلینیک دندانپزشکی زیبایی باید به حرف های افراد گوش فرا دهند و رضایت آن ها را مدنظر قرار دهند، تا دستیابی به نتایج بهتر میسر باشد .

تجربه و تخصص دندانپزشک زیبایی

تجربه و تخصص دندانپزشک بسیار حائز اهمیت می باشد . سعی نمایید در انتخاب دندانپزشک زیبایی دقت لازم و کافی را داشته باشید . دندانپزشک با تجربه و ماهر که در زمینه درمان های دندانپزشکی مهارت کافی را کسب نموده است، احتمال موفقیت درمان های دندانپزشکی زیبایی او نیز بیشتر است .

سابقه خوب دندانپزشکی

سابقه خوب دندانپزشکی نقش بسزایی در انتخاب دندانپزشک دارد . لذا برای کسب اطلاع دقیق از سابقه خوب دندانپزشکی در مورد نتایج درمان دندانپزشکی زیبایی از سایت پزشکی آن کلینیک و بیماران آن مجموعه جستجو نمایید .

استفاده از تکنولوژی های جدید در کلینیک های دندانپزشکی زیبایی

امروزه برخی از کلینیک ها از تکنولوژی ها پیشرفته استفاده می نمایند تا بیماران راحت تر تحت درمان قرار بگیرند و مدت زمان کمتری را صرف درمان خود داشته باشند .

هزینه های درمانی دندانپزشکی زیبایی

هزینه های درمان دندانپزشکی زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد . عوامل موثر در هزینه های درمانی دندانپزشکی زیبایی عبارتست از: نوع درمان دندانپزشکی، مدت زمان درمان دندانپزشکی، تجهیزات مورد استفاده، موقعیت جغرافیایی مطب دندانپزشکی، بیمه، مهارت و تخصص دندانپزشک، بی حسی در دندانپزشکی و مواد ترمیمی مورد استفاده می باشد . لذا برای کسب اطلاع دقیق از هزینه های درمانی به کلینیک دندانپزشکی در کرج مراجعه نمایید .

خدمات کلینیک دندانپزشکی زیبایی وصال

لمینت دندان

لمینت دندان پوسته های شفافی هستند که در صورت وجود نامنظمی های دندانی، بدشکلی ها و ناهنجاری های دندانی مورد استفاد قرار می گیرد . رنگ لمینت دندان با توجه به سلیقه افراد می تواند همرنگ دندان و یا روشن تر از رنگ دندان طبیعی فرد باشد .

کامپوزیت ونیر دندان

کامپوزیت ها موادی هستند که برای ترمیم یا پر کردن دندان های جلو و عقب استفاده می شوند . این مواد حالت خمیری دارند و به رنگ های مختلف تولید می شوند .

در ابتدا مواد کامپوزیتی بر روی دندان ها توسط دندانپزشک قرار داده می شود سپس به وسیله ی یک نور که نور آبی رنگ است سخت و پُلیمریزه می شوند . این موارد که سالیان طولانی است که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرند در حقیقت طول عمر خوبی می توانند داشته باشند به صورتی که حتی بیش از ده یا پانزده سال برای دندان می توانند کار کنند .

بلیچینگ دندان

بلیچینگ به عمل سفید کردن دندان ها با مواد شیمیایی مخصوص گفته می شود . ماده ای که برای سفید کردن دندان ها از آن استفاده می شود پروکسید هیدروژن نام دارد . بعد از آنکه دندانپزشک پراکسید هیدروژن را در روز مشخص بر روی دندان ها قرار می دهد این ماده به داخل مینای دندان نفوذ کرده و با اکسید کردن رنگ های موجود در مینای دندان موجب سفید شدن آن می شود.

اصلاح طرح لبخند

به طور کلی چند روش گوناگون برای اصلاح طرح لبخند وجود دارد . در صورتی که ناهنجاری های دندان از خفیف تا متوسط باشد می توان از روش های درمانی کامپوزیت و لمینت دندان استفاده شود و در موارد شدید از درمان ارتودنسی جهت رفع ناهنجاری ها استفاده می شود . بهترین روش برای اصلاح طرح لبخند توسط متخصص دندانپزشک زیبایی مشخص می شود لذا برای اطلاع دقیق بهتر است با دندانپزشک مشورت نمایید.

نتیجه گیری

در کلینیک دندانپزشکی زیبایی وصال، درمان های دندانپزشکی زیبایی به بهترین و زیباترین نحو ممکن توسط متخصصین مجرب با بهترین مواد دندانپزشکی در محیطی مدرن ارائه می شود، برای مشاوره تخصصی با شماره ۰۲۶۳۴۴۸۱۴۵۵ تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج مراجعه نمایید.

پاسخ

نه − پنج =