سال تأسیس : 1381
مؤسسان :
دکتر حمیدرضا البرزی نیا-دکترشهریارجنانی
مدیریت کلینیک دندانپزشکی وصال : دکترحمیدرضاالبرزی نیا

موقعیت جغرافیایی:
واقع در مرکز درمانگاهی که مجهز به بخش اورژانس وبخش های تخصصی درمانی وداروخانه وازهمه مهمتر بخش رادیولوژی که دارای رادیولوژی پانورامیک است. ( دسترسی آسان به پارکینگ )

آدرس دقیق و نحوه ارتباط با ما در صفحه تماس با ما موجود است.

امکانات رفاهی : کلینیک دندانپزشکی وصال در سال 1381 تاسیس شده است . مؤسسان این شرکت ،دکتر حمیدرضا البرزی نیا و دکترشهریارجنانی و مدیریت کلینیک دندانپزشکی وصال ، دکترحمیدرضاالبرزی نیا بوده است . از دستاوردهای شرکت می توان به ایجاد مستقیم شغل وکارآفرینی برای30 نیروی انسانی و30 خانوار به صورت غیرمستقیم اشاره کرد . موقعیت جغرافیایی واقع در مرکز درمانگاهی که مجهز به بخش اورژانس وبخش های تخصصی درمانی وداروخانه وازهمه مهمتر بخش رادیولوژی که دارای رادیولوژی پانورامیک است. دسترسی آسان به پارکینگ ، امکانات رفاهی مجهز به آسانسور برانکاردبر ، سیستم تهویه ی اسپلیت ، آبسردکن نام برد . سیستم اتوماسیون اداری وپذیرش با نرم افزار جامع مدیریت کلینیک به صورت شبکه ای درتمام بخش حضورفعال در فضای مجازی جهت آموزش نکات بهداشتی-پیشگیرانه سایت  کلینیک دارای سیستم تیکتینگ جهت پاسخگویی آنلاین به کاربران و رزرو نوبت آنلاین نیز می باشد.

 

کادر پزشکی/متخصصین کلینیک دندانپزشکی وصال

vesal dental clinic images

در این بخش شما قادر به مشاهده صفحات رسمی کادر پزشکی/متخصصین کلینیک دندانپزشکی وصال می باشید. برای ورود به صفحه هر کدام از دکترهای زیر فقط کافی است بر روی اسامی کلیک نمایید:

کارآفرینی کلینیک وصال :

ایجادمستقیم شغل وکارآفرینی برای30نیروی انسانی و 30خانوار به صورت غیرمستقیم.

توضیحات ، تصاویر و هرآنچه جهت آشنایی بیشتر با کلینیک دندانپزشکی وصال ، خدمات و فعالیت آن نیاز دارید در زیر لینک شده است: