طول عمر کامپوزیت دندان

مرتب بودن دندان ها نه تنها بر روی زیبایی چهره تاثیر بسزایی دارد بلکه بر روی مسائل روحی روانی، سلامت لثه و … بسیار حائز اهمیت می باشد درمان این ناهنجاری های دهان و دندان و مرتب نمودن آن ها با استفاده از کامپوزیت دندان امکان پذیر است در صورتی که به فکر زیبایی دندان های خود هستید می توانید با ما همراه باشید …

کامپوزیت ونیر دندان
کامپوزیت ونیر دندان

کامپوزیت دندان در واقع یک روش زیبایی به منظور همرنگ کردن دندان، ترمیم دندان های شکسته، ترک خورده و در نهایت سبب رفع بدفرمی های دندانی به کار می رود . همچنین کامپوزیت موادی است که برای ترمیم و پر کردن دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد . رعایت بهداشت دهان و دندان و مراجعه به دندانپزشک هر شش ماه یکبار می تواند در سلامت و نگهداری کامپوزیت های دندان تاثیر بسزایی دارد .

فهرست محتوا

آیا کامپوزیت دندان درد دارد ؟

انجام کامپوزیت دندان یک روش بدون درد می باشد معمولا زمان انجام کامپوزیت دندان ابتدا بیمار بی حسی موضعی در ناحیه مورد نظر تزریق می شود تا حین انجام درمان بیمار هیچ گونه درد و ناراحتی را احساس نکند . لازم ذکر است، قبل از تزریق مواد بی حسی دندانپزشک ژل بی حسی به ناحیه مورد نظر می زند تا حتی در حین تزریق مواد بی حسی هم دردی احساس نشود .

طول عمر کامپوزیت دندان

طول عمر کامپوزیت دندان با توجه به جنس و مواد مصرفی متفاوت است . در صورت رعایت بهداشت دهان و دندان طول عمر کامپوزیت دندان حداقل 5 سال خواهد بود . شایان ذکر است، طول عمر کامپوزیت دندان نسبت به آمالگام و نقره کمتر خواهد بود .

مراقبت های بعد از کامپوزیت دندان

رعایت بهداشت دهان و دندان در مراقبت از کامپوزیت دندان تاثیر بسزایی دارد به هیمن خاطر جهت رعایت بهداشت دندان ها استفاده از فلوراید تراپی، مسواک و نخ دندان توصیه می شود . شایان ذکر است، پس از انجام کامپوزیت دندان، دندان ها کمی حساس می شوند و این یک امر طبیعی است که پس از مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود .

کلینیک دندانپزشکی وصال با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. جهت مشاوره با کلینیک دندانپزشکی خوب در کرج و آشنایی با روش های اصلاح طرح لبخند می توانید با شماره 02634481455 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام کلینیک دندانپزشکی وصال مراجعه کنید .

 

عوارض کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان یک روش درمان زیبایی بدون عارضه می باشد  . انجام کامپوزیت دندان یک روش زیبایی سخت است به همین منظور در انتخاب دندانپزشک خود دقت لازم و کافی را داشته باشید. عدم مهارت و تجربه پایین دندانپزشک می تواند عوارضی را برای فرد به همراه داشته باشد .

هزینه کامپوزیت دندان

قیمت کامپوزیت دندان با توجه به نوع کامپوزیت، هزینه دستمزد پزشکی و … متفاوت می باشد . لذا به منظور اطلاع دقیق از هزینه کامپوزیت دندان به کلینیک های دندانپزشکی خوب در کرج مراجعه نمایید .

نتیجه گیری

یکی از بهترین روش ها برای اصلاح طرح لبخند کامپوزیت دندان است که به بسیاری از افراد برای انجام آن به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه می کنند.   لازم است بدانید طول عمر کامپوزیت دندان بسته به عوامل متعددی دارد. با رعایت بهداشت دهان و دندان و رعایت توصیه های پزشک می توان به افزایش طول عمر کامپوزیت دندان کمک نمود .

اگر شما مایل به انجام کامپوزیت دندان هستید می توانید با کلینیک دندانپزشکی وصال تماس بگیرید. همکاران ما شما را در انتخاب روش مناسب، جلسات درمان و هزینه های روش درمانی راهنمایی نمایند .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج مراجعه نمایید .

                                        گالری تصایر کلینیک دندانپزشکی وصال

 کلینیک دندانپزشکی وصال در کرج
کلینیک دندانپزشکی وصال در کرج

خدمات مهم کلینیک: ایمپلنت دندان، پروتز دندان، ارتودنسی دندان، کامپوزیت ونیر دندان

2 thoughts on “طول عمر کامپوزیت دندان

 1. سمیه - مارس 24, 2019 در 9:15 ق.ظ

  سلام من قبلا کامپوزیت کردم و از مدلش راضی نیستم خیلی بد جور شده خواستم بپرسم شما میتونید بردارید و دوباره کامپوزیت کنید ؟ لطفا جواب بدید .

  پاسخ
  • vesal - مارس 25, 2019 در 4:34 ب.ظ

   سلام.بله امکان برداشتن ونیر کامپوزیت و انجام مجدد درمان وجود دارد و در حدی وضعیت دندان های شما اجازه بدهد امکان اصلاح فرم و رنگ وجود دارد.

   پاسخ

پاسخ

13 − 11 =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
تماس با پزشک