کلینیک دندانپزشکی زیبایی در کرج

 لبخند یکی از مهمترین منحنی های زیبایی در بشریت است. لبخند زیبا در چهره بسیار مهم است و دیده شدن تعداد دندان ها در لبخند تعریف خاصی دارد. لبخند زیبا باعث می شود تا به اعتماد به نفس و جذابیت فرد بیافزاید.

از جمله سوالات شایع که اغلب مراجعه کنندگان بیان می کنند، بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی در کرج کدام است ؟، کلینیک دندانپزشکی زیبایی چه ویژگی هایی دارد؟، چگونه اطلاعات جامه ای در مورد بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی در کرج به دست آوریم؟، در ادامه به طور جامع در این خصوص بحث خواهیم داشت با ما همراه باشید.

فهرست محتوا

دندانپزشکی زیبایی چیست؟

اگر دندان های شما لک شده، تغییر رنگ داده، فرسوده، خرد شده، شکسته نشده، از بین رفته است یا بین آن ها فاصله ای وجود دارد، دندانپزشکی زیبایی مدرن می تواند لبخند بهتری به شما بدهد. “اصلاح لبخند” از طریق یک یا چند روش دندانپزشکی زیبایی، ظاهر لبخند شما را بهبود می بخشد. دندانپزشکان زیبایی برای تهیه یک برنامه درمانی با توجه به تخصص و مهارتی که دارند انواع راهکار های مورد نیاز را می سنجند و سپس بر اساس شرایط فیزیکی دندان های تان، هر یک از آن ها را بر روی دندان های تان اعمال می کنند تا ظاهری جذاب تر داشته باشید. چرا که دندان ها اولین معرف شما خواهند بود و جلوه ای دیگر به چهره تان می بخشد. در زیر اطلاعاتی پیدا خواهید کرد که می تواند به شما کمک کند در مورد انواع مختلفی از روش های زیبایی دندان موجود، بیشتر بیاموزید. انواع دندانپزشکی زیبایی سفید کردن دندان می تواند یکی از ساده ترین و کم هزینه ترین راه ها برای بهبود لبخند شما باشد. دندان ها را می توان با محصولات موجود در مطب دندانپزشک خود سفید کرد، یا می توانید یک قالب و ژل از دندانپزشک خود بخرید تا دندان های خود را در خانه سفید کنید. (همان روش بلپچینگ) است.

بیشتر بخوانید
لمینت دندان در کرج

انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی

بیمار محور بودن کلینیک دندانپزشکی زیبایی

یکی از موضوعاتی که در انتخاب دندانپزشکی زیبایی نقش بسزایی دارد در اولویت قرار دادن خواسته های مراجعه کنندگان است . بدین معنا که کارکنان مجموعه کلینیک دندانپزشکی زیبایی باید به حرف های افراد گوش فرا دهند و رضایت آن ها را مدنظر قرار دهند، تا دستیابی به نتایج بهتر میسر باشد .

تجربه و تخصص دندانپزشک زیبایی

تجربه و تخصص دندانپزشک بسیار حائز اهمیت می باشد. سعی نمایید در انتخاب دندانپزشک زیبایی دقت لازم و کافی را داشته باشید. دندانپزشک با تجربه و ماهر که در زمینه درمان های دندانپزشکی مهارت کافی را کسب نموده است، احتمال موفقیت درمان های دندانپزشکی زیبایی او نیز بیشتر است.

سابقه خوب دندانپزشکی

سابقه خوب دندانپزشکی نقش بسزایی در انتخاب دندانپزشک دارد. لذا برای کسب اطلاع دقیق از سابقه خوب دندانپزشکی در مورد نتایج درمان دندانپزشکی زیبایی از سایت پزشکی آن کلینیک و بیماران آن مجموعه جستجو نمایید.

استفاده از تکنولوژی های جدید در کلینیک های دندانپزشکی زیبایی

امروزه برخی از کلینیک ها از تکنولوژی ها پیشرفته استفاده می نمایند تا بیماران راحت تر تحت درمان قرار بگیرند و مدت زمان کمتری را صرف درمان خود داشته باشند.

خدمات کلینیک دندانپزشک زیبایی

روکش دندان

روکش های دندان پوسته هایی سفارشی از پرسلن یا رزین به رنگ دندان هستند که سطح جلوی دندان ها را می پوشانند. این پوسته های نازک پس از برداشتن حدود نیم میلی متر مینای دندان از سطح دندان، به قسمت جلویی دندان ها متصل می شوند و باعث تغییر رنگ، شکل، اندازه یا طول آن ها می شوند.

بیشتر بخوانید
ارتودنسی متحرک

لمینت دندان

لمینت دندان پوسته های شفافی هستند که در صورت وجود نامنظمی های دندانی، بدشکلی ها و ناهنجاری های دندانی مورد استفاد قرار می گیرد. رنگ لمینت دندان با توجه به سلیقه افراد می تواند همرنگ دندان و یا روشن تر از رنگ دندان طبیعی فرد باشد.

کامپوزیت ونیر دندان

کامپوزیت ها موادی هستند که برای ترمیم یا پر کردن دندان های جلو و عقب استفاده می شوند. این مواد حالت خمیری دارند و به رنگ های مختلف تولید می شوند.

در ابتدا مواد کامپوزیتی بر روی دندان ها توسط دندانپزشک قرار داده می شود سپس به وسیله ی یک نور که نور آبی رنگ است سخت و پُلیمریزه می شوند. این موارد که سالیان طولانی است که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرند در حقیقت طول عمر خوبی می توانند داشته باشند به صورتی که حتی بیش از ده یا پانزده سال برای دندان می توانند کار کنند.

بلیچینگ دندان

بلیچینگ به عمل سفید کردن دندان ها با مواد شیمیایی مخصوص گفته می شود. ماده ای که برای سفید کردن دندان ها از آن استفاده می شود پروکسید هیدروژن نام دارد. بعد از آنکه دندانپزشک پراکسید هیدروژن را در روز مشخص بر روی دندان ها قرار می دهد این ماده به داخل مینای دندان نفوذ کرده و با اکسید کردن رنگ های موجود در مینای دندان موجب سفید شدن آن می شود.

ایمپلنت دندانی

ایمپلنت های دندانی روشی مناسب برای جایگزین شدن دندان های از دست رفته تان هستند به نوعی منجر به کاشت دندان می شوند. در این روش با استفاده از محصولاتی تیتانیومی که سازگار با بدن انسان داخل استخوان فک محکم و پیچ شوند می توان تجربه ای دیگر از داشتن دندان داشت. روشی ایمن و نوین در جهت به دست آوردن دندان های قدیمی است.

بیشتر بخوانید
ارتودنسی دندان در کرج+قیمت مناسب

اصلاح طرح لبخند

به طور کلی چند روش گوناگون برای اصلاح طرح لبخند وجود دارد. در صورتی که ناهنجاری های دندان از خفیف تا متوسط باشد می توان از روش های درمانی کامپوزیت و لمینت دندان استفاده شود و در موارد شدید از درمان ارتودنسی جهت رفع ناهنجاری ها استفاده می شود. بهترین روش برای اصلاح طرح لبخند توسط متخصص دندانپزشک زیبایی مشخص می شود لذا برای اطلاع دقیق بهتر است با دندانپزشک مشورت نمایید.

هزینه های درمانی دندانپزشکی زیبایی

هزینه های درمان دندانپزشکی زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل موثر در هزینه های درمانی دندانپزشکی زیبایی عبارتست از: نوع درمان دندانپزشکی، مدت زمان درمان دندانپزشکی، تجهیزات مورد استفاده، موقعیت جغرافیایی مطب دندانپزشکی، بیمه، مهارت و تخصص دندانپزشک، بی حسی در دندانپزشکی و مواد ترمیمی مورد استفاده می باشد . لذا برای کسب اطلاع دقیق از هزینه های درمانی به کلینیک دندانپزشکی در کرج مراجعه نمایید.

نتیجه گیری

در نهایت با انتخاب بهترین مرکز دندانپزشکی زیبایی در شهر محل سکونت خود می توانید به نتیجه ای بسیار مهم دست یابید در غیر این صورت ممکن است تهدیدی جدی برای سلامتی و زیبایی تان ایجاد شود.

 کلینیک دندانپزشکی وصال در کرج
کلینیک دندانپزشکی وصال در کرج

خدمات مهم کلینیک: ایمپلنت دندان، پروتز دندان، ارتودنسی دندان، کامپوزیت ونیر دندان

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
تماس با پزشک