بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج

از جمله سوالاتی که ذهن اکثر افراد را مشغول ساخته این است که، بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج کدام است ؟، بهترین کلینیک دندانپزشکی چه ویژگی هایی دارد؟، چگونه اطلاعات جامه ای در مورد کلینیک دندانپزشکی خوب در کرج به دست آوریم ؟ در ادامه به طور جامع در این خصوص بحث خواهیم داشت با ما همراه باشید .

بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج
بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج

فهرست محتوا

متخصص دندانپزشکی

علم مواد دندانی و دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی یکی از پویاترین رشته های دندانپزشکی است که متخصصین را به چالش می کشد و آن ها را به سخت کوشی و کسب علوم نوین هدایت می کند .

شایان ذکر است، درمان های ناصحیح و غیر علمی منجر به بروز عوارض و خطراتی برای افراد می شود . در این خصوص مراجعه به کلینیک دندانپزشکی خوب می تواند از بروز چنین مشکلاتی بکاهد و یک متخصص دندانپزشکی باید تجربه کافی در زمینه درمانی داشته باشد و با درمان خود بتواند افراد را از بروز عوارض احتمالی بیماری ها رهایی بخشد . کلینیک دندانپزشکی وصال با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند.

بهترین کلینیک دندانپزشکی چه ویژگی هایی دارد ؟

بهداشتی و تمیز بودن

بسیاری از افراد تمایل دارند در کلینیک های دندانپزشکی تمیز و بهداشتی درمان خود را انجام دهند . به طور معمول کلینیک های دندانپزشکی باید جزء بهداشتی ترین مراکز درمانی باشند که احتمال انتقال هر گونه بیماری نزدیک به صفر باشد .

استریل بودن وسایل مورد استفاده

تمامی وسایل مورد استفاده برای بیماران باید کاملا استریل شده باشند . بهترین نوع استریل کردن وسایل فلزی مورد استفاده شسته شدن و سپس خشک کردن و تمیز نمودن وسایل می باشد . از دستگاهی به نام اتوکلاو جهت استریل کردن وسایل هم نیز می توان استفاده نمود .

بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج
کلینیک دندانپزشکی در کرج

استفاده از مواد یک بار مصرف

بهترین گزینه برای رعایت بهداشت و استریل بودن وسایل بهتر است از وسایل یک بار مصرف برای افراد استفاده شود که پس از درمان مصرف دور ریخته شود. موارد پلاستیکی در دندانپزشکی عبارتند از: سر ساکشن، دستکش متخصص دندانپزشک، دستکش دستیار، سینی و وسایل پلاستیکی، کاور دسته ی یونیک، کاور پودن و غیره که برای هر بیمار باید تعویض شود و خود یونیک که با محلول ضد عفونی کننده مثل الکل ضد عفونی شود.

بیشتر بخوانید
کلینیک دندانپزشکی زیبایی در کرج

برخورد خوب و مناسب پرسنل دندانپزشکی

یکی از عواملی که سبب جذب افراد می شود برخورد مناسب پرسنل و متخصصین دندانپزشکی می باشد، همین امر سبب می شود تا افراد بتوانند به کلینیک دندانپزشکی اعتماد کنند.

متخصص و متبحر بودن متخصصین دندانپزشکی

درمان های دندانپزشکی معمولا بهتر است توسط متخصصین صورت گردد . اکثر افراد تمایل دارند درمان های خود را به افراد متخصص و خبره بسپارند تا از بروز عوارض احتمالی پیشگیری نمایند و درصد موفقیت درمان بالا رود.

محل قرارگیری کلینیک دندانپزشکی در محدوده کم ترافیک شهر

اکثر افراد تمایل دارند به منطقه ای مراجعه نمایند تا از اتلاف وقت خود بکاهند. لازم ذکر است کلینیک دندانپزشکی وصال در محدوده کم ترافیک واقع شده است تا از اتلاف وقت مراجعه کنندگان بکاهد.

به روز بودن امکانات و تکنولوژی کلینیک دندانپزشکی

علم دندانپزشکی روز به روز در حال پیشرفت و تحول می باشد و هر روز تکنیک های جدیدی معرفی می گردد. متخصصین باید تکنیک های جدید را آموزش ببیند و جهت درمان افراد از متد نوین و روز درمان ها استفاده نمایند.

هزینه مناسب درمان های دندانپزشکی

هزینه های درمانی دندانپزشکی به عوامل مختلفی بستگی دارد لازم ذکر است که هزینه های دندانپزشکی طبق تعریف نظام سلامت کشور تعیین می شود.

خدمات کلینیک دندانپزشکی

خدمات زیبایی که در کلینیک دندانپزشکی خدمت تمامی بیماران ارائه می شود شامل طیف وسیعی از جمله: بلیچینگ دندان، کامپوزیت دندان، ایمپلنت دندان، لمینت دندان و درمان زیبایی و ترمیم دندانی می باشد.

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندانی قطعه ای از فلز تیتانیوم و آلیاژهای از این فلز است که در داخل استخوان فک قرار می گیرد. یعنی در حقیقت این قطعه فلزی نقش ریشه دندان را برای ما ایفا می کند که بر روی این قطعه فلزی، یک قطعه فلزی دیگر قرار می گیرد که نقش تاج دندان را برای ما ایفا می کند. سپس بعد از قرار گیری قطعه فلزی دوم قالب گیری صورت می گیرد تا فرآیند آماده سازی روکش دندان انجام گردد.

بیشتر بخوانید
مراحل ارتودنسی بزرگسالان

لمینت دندان

لمینت دندان پوسته های شفافی هستند که در صورت وجود نامنظمی های دندانی، بدشکلی ها و ناهنجاری های دندانی مورد استفاد قرار می گیرد رنگ لمینت دندان با توجه به سلیقه افراد می تواند همرنگ دندان و یا روشن تر از رنگ دندان طبیعی فرد باشد.

کامپوزیت ونیر دندان

کامپوزیت ها موادی هستند که برای ترمیم یا پر کردن دندان های جلو و عقب استفاده می شوند این مواد حالت خمیری دارند و به رنگ های مختلف تولید می شوند.

در ابتدا مواد کامپوزیتی بر روی دندان ها توسط دندانپزشک قرار داده می شود سپس به وسیله ی یک نور که نور آبی رنگ است سخت و پُلیمریزه می شوند این موارد که سالیان طولانی است که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرند در حقیقت طول عمر خوبی می توانند داشته باشند به صورتی که حتی بیش از ده یا پانزده سال برای دندان می توانند کار کنند.

بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج
بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج

ارتودنسی دندان

دندان یکی از ملاک های است که در زیبایی چهره انسان نقش بسزایی دارد درخواست زیبایی در حال حاضر یک مسئله خیلی مهم می باشد چون در روابط اجتماعی فرد و احساسی که فرد نسبت به خود دارد، تاثیر گذار است. ارتودنسی دندان یکی از درمان های رایجی است که می تواند لبخند زیبایی به چهره فرد ببخشد در واقع می توان گفت ارتودنسی به معنای درمان منظم کردن دندان های نامرتب می باشد.

عصب کشی دندان

بسیاری از افراد که به بیماری دندان مبتلا شده اند معمولا اصلاح عصب کشی دندان را شنیده اند که تصور برخی افراد در این است که این نوع درمان ها درد دارد بلکه باید گفت درمان تسکین دهنده درد می باشد.

بیشتر بخوانید
نکات مهم در رابطه با ویروس کرونا و درمان های دندانپزشکی

یک مبحث مهم در رشته دندانپزشکی تحت عنوان عصب کُشی یا عصب کِشی یا به اصطلاح علمی تر درمان ریشه مصطلح است. به درمان بیماری ها و صدمات ریشه و بافت های اطراف ریشه دندان در اصطلاح N2  می گویند . درمان ریشه یا پالپ دندان با نام های N2، روت کانال یا عصب کشی شناحته می شود.

بلیچینگ دندان

بلیچینگ به عمل سفید کردن دندان ها با مواد شیمیایی مخصوص گفته می شود. ماده ای که برای سفید کردن دندان ها از آن استفاده می شود پروکسید هیدروژن نام دارد. بعد از آنکه دندانپزشک پراکسید هیدروژن را در روز مشخص بر روی دندان ها قرار می دهد این ماده به داخل مینای دندان نفوذ کرده و با اکسید کردن رنگ های موجود در مینای دندان موجب سفید شدن آن می شود.

انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاملا بهداشتی، شیک و مجهز می باشد. کلیه وسایل فلزی و درمانی استریل می شود برای هر بیمار از مواد یک بار مصرف و کاغذی استفاده می شود. برخورد کادر درمانی مرکز دندانپزشکی با بیماران کاملا حرفه ای و مناسب می باشد و شخصیت و وقت بیماران برای ما ارزش خیلی زیادی دارد.

کلینیک دندانپزشکی دسترسی آسان برای مراجعه کنندگان دارد . در وقت دهی برای بیماران محدود زمان زیادی در نظر گرفته می شود و کلینیک تا 9 شب باز می باشد و بیمارانی که مشغله زیادی دارند می توانند زمان دیر وقت را هماهنگ کنند و مدت زمان انتظار هیچ وقت بیشتر از ده دقیقه نخواهد بود.

در انتها

در کلینیک دندانپزشکی  از بروزترین، جدیدترین و بهترین تکنیک های دنیا استفاده می شود. تمام سعی ما بر این است که درمان های دندان بدون درد باشد. هزینه های درمانی کلینیک دندانپزشکی وصال کاملا منطقی و منصفانه می باشد. برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.

 کلینیک دندانپزشکی وصال در کرج
کلینیک دندانپزشکی وصال در کرج

خدمات مهم کلینیک: ایمپلنت دندان، پروتز دندان، ارتودنسی دندان، کامپوزیت ونیر دندان

One thought on “بهترین کلینیک دندانپزشکی در کرج

  1. ساناز - دسامبر 29, 2018 در 7:08 ب.ظ

    سلام، من برای ایمپلنت دندان اومدم کلینیک شما واقعا راضی بودم ممنونم به خاطر تمام زحماتی که برای من کشیدید .

    پاسخ

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۷ دقیقه
تماس با پزشک